Mąka

Producenci

Mąka Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów
 • 9,90 PLN Dostępny

  Ekologiczna mąka ryżowa pełnoziarnista powstała przez zmielenie ryżu brązowego. Ma lekko słodkawy smak, dlatego doskonale sprawdza się jako dodatek do wszelkich wypieków - chleba, ciast, ciastek oraz deserów, nalesników, placków i kotletów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami.

  9,90 PLN
  Dostępny
 • 16,50 PLN Dostępny

  Mąka kasztanowa polecana jest jako dodatek do pieczenia chleba, ciast, naleśników, kruchych ciasteczek. Nie zawiera glutenu. Wytwarzana jest z kasztanów jadalnych. Zawierają witaminę C, witaminy z grupy B, kwas foliowy, a z minerałów m.in.. miedź, cynk, magnez, żelazo, potas i fosfor. Są również dobrym źródłem błonnika (około 8%) i antyoksydantów o...

  16,50 PLN
  Dostępny
 • 8,10 PLN Dostępny

  Ekologiczna mąka uzyskana poprzez zmielenie nieoczyszczonych ziaren gryki, tzn. nie pozbawionych zewnętrznych fragmentów ziarna (okrywy owocowo-nasiennej), należy do jednej z najbardziej odżywczych mąk. Najczęściej stosowana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków oraz przy wypieku blinów. Doskonała również do ciemnego zimowego chleba w...

  8,10 PLN
  Dostępny
 • 6,70 PLN Dostępny

  Mąka gryczana to ciemna mąka uzyskana przez zmielenie ziaren gryki,której ziarna zawierają bardzo dużą różnorodność składników odżywczych tj. skrobię, białka (cenniejszego odżywczo od białka zbóż), tłuszcze, witaminy z grupy B, sole mineralne.Mąka gryczana pozwala osiągnąć prawdziwe bogactwo smaku, a jednocześnie najwięcej wartości odżywczych.

  6,70 PLN
  Dostępny
 • 5,70 PLN Dostępny

  Ekologiczna mąka kukurydziana otrzymywana jest przez zmielenie ziaren kukurydzy. Jest produktem mającym szerokie zastosowanie kulinarne. Dobrze miesza się z innymi mąkami nadając im lekkości, dlatego polecana jest do wypieku ciast, babeczek, chleba, placków i wafli.

  5,70 PLN
  Dostępny
 • 7,30 PLN W magazynie

  Mą­ka z na­sion ama­ran­tu­sa cha­rak­te­ry­zu­je się wy­so­ką war­to­ścią od­żyw­czą i die­te­tycz­ną­. Za­wie­ra ok 17% biał­ka o wy­jąt­ko­wej jak na biał­ko ro­ślin­ne warto­ści bio­lo­gicz­nej. Jest ona bo­ga­ta w li­zy­nę me­tio­ni­nę i tryp­to­fan w któ­re są ubo­gie biał­ka zbóż tra­dy­cyj­nych.

  7,30 PLN
  W magazynie
 • 17,80 PLN W magazynie

  Mąka migdałowa stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnej mąki w słodkich wypiekach. Doskonała do wypieków słodkich: tortów, ciast, ciasteczek. Może posłużyć jako dekoracja deserów i posypka sałatek. Perfekcyjna do zup i sosów. Mąkę migdałową można zastosować jako dodatek do naleśników i panierkę.

  17,80 PLN
  W magazynie
 • 6,60 PLN W magazynie

  Mąka z pestek dyni może być stosowana jako dodatek do szeregu wyrobów spożywczych np. pieczywa, ciastek, zup, kotletów, sosów do sałatek. Skład: mielone odtłuszczone pestki dyni

  6,60 PLN
  W magazynie
 • 8,80 PLN W magazynie

  Polecamy do wyrobu ciasteczek w połączeniu z mąką ryżową, także do naleśników i placków w połączeniu z mąką gryczaną. Doskonała również do zagęszczania potraw, gdyż nie tworzy grudek i ma neutralny smak.

  8,80 PLN
  W magazynie
 • 13,70 PLN Dostępny

  Mąka orkiszowa razowa typ 1850 doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju wypieków, ciast, zagęszczania zup itp. Poleca się również używać mąki graham do: naleśników, omletów, panierowania.

  13,70 PLN
  Dostępny
 • 16,90 PLN W magazynie

  Orkisz zawiera w swoim składzie średnio 56% skrobi, 11,6% białka, 2,7% tłuszczu przez co jest zbożem o większych walorach odżywczych niż inne gatunki pszenicy. Orkisz zawiera 2% składników mineralnych oraz witamin - znacznie więcej niż pszenica zwyczajna.

  16,90 PLN
  W magazynie
 • 6,70 PLN W magazynie

  Mąka żytnia jasna chlebowa typ 750 Symbio posiada certyfikat ekologiczny, nie zawiera sztucznych dodatków i jest wolna od GMO oraz agrochemii.  

  6,70 PLN
  W magazynie
 • 6,80 PLN W magazynie

  Mąka żytnia razowa typ 2000 Symbio posiada certyfikat ekologiczny, nie zawiera sztucznych dodatków i jest wolna od GMO oraz agrochemii. Mąkę żytnią razową stosuje się głównie do wypieku pieczywa pełnoziarnistego żytniego i mieszanego. Nadaje się także do zakwasu chlebowego, na żur oraz wyrobu makaronu.

  6,80 PLN
  W magazynie
 • 14,70 PLN W magazynie

  Ekologiczna mąka orkiszowa typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna pszenicy orkisz.  Orkisz jest starą odmianą pszenicy. W starożytności ceniony za swoje walory  odżywcze. Zawiera gluten dobrze przyswajalny przez organizm. Mąka orkiszowa  razowa może być samodzielnie stosowana do wypieku chleba, ciast, ciastek,...

  14,70 PLN
  W magazynie
 • 9,60 PLN W magazynie

  Ekologiczna  mąka z cieciorki to zmielone ziarno ciecierzycy, można stosować jako  dodatek do innych mąk przy wypieku pieczywa, naleśników, stosowana w kuchni orientalnej. Mąka z ciecierzycy doskonale sprawdza się też jako dodatek do zup warzywnych.

  9,60 PLN
  W magazynie
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów