Kategorie

Producenci

Tylko Prawda

 

Witaj, z tej strony Mirek Golec.

Krótko o mnie - mam kochającą żonę i trójkę wspaniałych synów. Jestem głównym założycielem ekoPomidorka.

Tak wyglądała jego historia. W 2012 roku byłem już od 12 lat zatrudniony w korporacji w Warszawie. Wstawałem o godzinie 5:20 a wracałem o 19-tej. Zauważyłem, że życie ucieka mi przez palce i nawet nie widzę jak zmieniają się pory roku. Po przejęciu firmy, w której pracowałem przez nowego właściciela były duże zwolnienia, ale też były odprawy. Potraktowałem to jako szansę od Pana Boga. Wziąłem odprawę i marzyłem o założeniu firmy, która przyniesie mi niezależność finansową i czasową.

Powstał sklep stacjonarny i internetowy. Czy miał duże zyski? Wyobraźcie sobie, że przez dwa lata prawie każdego dnia zastanawiałem się, czy to jest już czas kiedy rozsądny człowiek powinien zamknąć niedochodowy interes. Jednak rozmowy z Wami (naszymi klientami) nie dawały mi tego zrobić. Wiara i przede wszystkim Wasze zaufanie pozwoliły mi stworzyć miejsce, w którym ekoPomidorek, jest dzisiaj.

Sklep obsługuje klientów zarówno stacjonarnie jak i internetowo. Zatrudnia pracowników na umowę o pracę. W asortymencie stałym mamy około 3 tysięcy produktów oraz dodatkowo 6 tysięcy produktów dostępnych w sklepie internetowym we współpracy bezpośredniej z hurtowniami.

Nasze statystyki: na 1000 ostatnio wysłanych paczek 998 dotarło do klientów bez żadnych reklamacji, co przy takim asortymencie jest dużym wyczynem.

Czy mamy problemy? Jak każdy.

Czy jesteśmy najlepsi na rynku? Prawdopodobnie nie, ale to pozwala nam ciągle się starać.

Dlaczego o tym piszę? Bo uwielbiam jak ludzie mówią prawdę i tak staram się żyć.

Czy lubię swoją pracę? Tak kocham. Dlatego też często osobiście jestem do Waszej dyspozycji w sklepie stacjonarnym.

Dziękuję Wam za zaufanie.