Zdrowie24

Producenci

VITUS RATOWNIK 95 GWIAZDA 45G UŁAWIA ODDYCHANIE Zobacz większe

VITUS RATOWNIK 95 BALSAM GWIAZDA 45G

22_5904913544956

Nowy produkt

Krem przeznaczony jest do masażu okolic klatki piersiowej, zatok przynosowych i pleców. Zmniejsza uciążliwe objawy występujące przy chorobach układu oddechowego. Działa antyseptycznie, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwwirusowo.

Więcej szczegółów

11,28 PLN brutto

Więcej informacji

VITUS RATOWNIK 95 GWIAZDA 45G

Balsam przeznaczony do aromaterapeutycznego masażu w obrębie klatki piersiowej, pleców, karku, nosa i zatok przynosowych. Zapobiega wystąpieniu objawów oddechowych w chorobach zakaźnych, przeziębieniu, bólach mięśniowych, zapaleniu stawów i innych chorobach reumatycznych.

Synergiczne połączenie naturalnych aktywnych składników balsamu stymuluje centralny układ nerwowy. Poprzez immunomodulację (wzmacnianie odporności oraz czynności samonaprawczych organizmu) korzystnie wpływa na organizm antyseptycznie, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwwirusowo. Działa także przeciwświądowo, lekko chłodzi, może być także stosowany w wypadku ukąszenia owadów, oparzeń np. przez meduzy lub rośliny.

Stosowanie: należy stosować w umiarkowanych ilościach, bezpośrednio z tubki nakładać na czystą i suchą skórę, lekko wmasować.

UWAGA: ze względu na wysoką aktywność katalityczną nie stosować u osób o wrażliwej, zniszczonej, podrażnionej skórze. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową.